Witamy w Studio 4Piętro

Naszą pasją jest mejsce w którym pracujemy. Wpadnij. Zobacz. Oceń samemu. Przekonaj się, że warto.

KIM JESTEŚMY

Organizujemy zamknięte imprezy, z profesjonalną obsługą dla firm i osób prywatnych. Udostępniamy miejsce na sesje fotograficzne i castingi. Zapraszamy firmy do prowadzenia szkoleń, konferencji, warsztatów i promocji produktowych. Odbywają się u nas koncerty. Jesteśmy otwarci dla każdego, kto podziela nasze zamiłowanie do wyrafinowanej estetyki.

CO ROBIMY

Tworzymy nowoczesne realizacje eventowe w postindustrialym klimacie współczesnej Warszawy. Oddajemy do dyspozycji 600m2 powierzchni łatwej w aranżacji i elastycznej konceptualnie. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia. Studio 4Piętro to jedyne takie miejsce w Warszawie

Nasza Oferta

  • STUDIO FOTOGRAFICZNE
  • IMPREZY ZAMKNIĘTE
  • SZKOLENIA I KONFERENCJE
  • WARSZTATY
  • CASTINGI
  • KONCERTY


POBIERZ OFERTĘ (PDF)

White room
Open room
Korytarz
Studio fotograficzne

Wysublimowana elegancja oraz mnogość unikalnych kreacji zaklęte w 600m². Przestronne, szczegółowo zaprojektowane wnętrze w niepowtarzalny sposób tworzy nowojorski klimat w samym sercu Warszawy. Open Room, 100m². Do Twojej dyspozycji oddajemy profesjonalne studio fotograficzne, sale konferencyjne oraz specjalnie wyznaczoną przestrzeń na organizację wszelkiego rodzaju spotkań prywatnych i służbowych. Nasza industrialna architektura pozwala na zaplanowanie każdego wydarzenia oraz przygotowanie wyszukanej i skomplikowanej aranżacji wnętrza.

 

NASZ ZESPÓŁ

Robert Wilk
Owner
r.wilk@celebrationmedia.pl
+48 601 131 339
Krzysiek Starsky
Project Manager
k.starsky@studio4pietro.pl
+48 500 305 005
Klaudia Szychowicz
Event Manager
k.szychowicz@studio4pietro.pl
+48 508 150 355
Maria Miązek
Office Manager

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress