Kalendarz
Kosmetyka dla urody
    Piękna, gładka, pozbawiona zmarszczek i pryszczy, młodo wyglądająca twarz to marzenie każdej kobiety. Aby osiągnąć taki ideał kobiecej urody powstał ogromny przemysł kosmetyczny, w chwili obecnej jest to trzeci pod względem wielkości obrotów sektor gospodarczy, wyprzedza go tylko produkcja żywności i farmacja. Ogromne ośrodki badawcze zatrudniające najlepszych naukowców konkurują ze sobą w celu zadowolenia coraz bardziej wymagających klientek. Uroda jest najważniejsza! Do produkcji używa się zaawansowanych komponentów pozyskiwanych tradycyjnie z ziół, minerałów i odzwierzęcych składników, ale coraz częściej wykorzystywane są najnowsze technologie –genetyka i nanotechnika. Od pewnego czasu dynamicznie rozwija się rynek kosmetyków dla mężczyzn. To już nie tylko mydło, szampon i pianka do golenia, ale całe, rozbudowane i kompleksowe linie produktów. Dzięki dużej konkurencji w ostatnich latach na rynku pokazały się nowe, faktycznie działające produkty kosmetyczne. Jest to już szeroka gama nowoczesnych preparatów. Jednym z najbardziej znanych jest kwas hialuronowy, ma on silne działanie nawilżające i wygładzające skórę, używany jest jako składnik kremów, maseczek, żeli lub jako samodzielny preparat do zabiegów mezoterapii igłowej, mikro igłowej lub podobnych. Używa się go również w medycynie estetycznej jako zamiennika botoksu.

    Równie znanym i uniwersalnym preparatem jest kolagen, oprócz typowo kosmetycznego aplikowania na powierzchnię skóry, jest stosowany również w formie tabletek, dzięki czemu efekty się kumulują. Kolejny, koenzym Q10 zna chyba każda kobieta, nie ma potrzeby go omawiać. Koniecznie trzeba wspomnieć o jeszcze jednym ważnym aspekcie nowoczesnej kosmetyki – aparatura kosmetyczna. Rozwiązania wynalezione na potrzeby podboju kosmosu jak np.: lasery czy RF (radio frequency) spotykamy teraz w gabinetach kosmetycznych i nie jest to ewenement, ale codzienność. Któż nie słyszał o epilacji laserowej czy zamykaniu naczynek? Spadek cen umożliwił swobodny dostęp szerokiej rzeszy klientek. A co przyniosą nam następne lata?

Dzienne archiwum: Maj 17, 2016

Najważniejsza jest uroda

image Jeżeli ktoś zastanawia się nad tym co pomaga teraz w osiąganiu sukcesu zawodowego to na pewno szybko możemy się zorientować, że będzie to uroda oraz rozmaite zagadnienia z nią związane. Jeżeli np. nie mamy zielonego pojęcia o tym, które zabiegi kosmetyczne powinny być wykonywane w naszym przypadku to wówczas można znaleźć na szczęście bardzo wielu specjalistów, którzy tam tutaj wyjaśnią wszystko to co najważniejsze. Czasami mamy dojście szybkie do bardzo doświadczonych fachowców a czasami będą to amatorzy. Z reguły jednak opinie, jakie będą panować o takich ofertach są już na tyle oczywiste, że szybko będziemy mogli znaleźć odpowiedź na nasze pytania i szybko zdecydować, który fachowiec jest godny uwagi. Cała masa jest już rozmaitych nowoczesnych zabiegów kosmetycznych stosowanych w salonach SPA. Tam też jak widać kierować będzie się coraz większa ilość mężczyzn oraz kobiet w różnym wieku. Najważniejsze to jednak uświadomić sobie, że bardzo ważna jest dla nas uroda i będzie rzutować na nasze życie osobiste oraz zawodowe.

Polls

How Is My Site?

View Results

Loading ... Loading ...

Najnowsze komentarze