Kalendarz
Kosmetyka dla urody
    Piękna, gładka, pozbawiona zmarszczek i pryszczy, młodo wyglądająca twarz to marzenie każdej kobiety. Aby osiągnąć taki ideał kobiecej urody powstał ogromny przemysł kosmetyczny, w chwili obecnej jest to trzeci pod względem wielkości obrotów sektor gospodarczy, wyprzedza go tylko produkcja żywności i farmacja. Ogromne ośrodki badawcze zatrudniające najlepszych naukowców konkurują ze sobą w celu zadowolenia coraz bardziej wymagających klientek. Uroda jest najważniejsza! Do produkcji używa się zaawansowanych komponentów pozyskiwanych tradycyjnie z ziół, minerałów i odzwierzęcych składników, ale coraz częściej wykorzystywane są najnowsze technologie –genetyka i nanotechnika. Od pewnego czasu dynamicznie rozwija się rynek kosmetyków dla mężczyzn. To już nie tylko mydło, szampon i pianka do golenia, ale całe, rozbudowane i kompleksowe linie produktów. Dzięki dużej konkurencji w ostatnich latach na rynku pokazały się nowe, faktycznie działające produkty kosmetyczne. Jest to już szeroka gama nowoczesnych preparatów. Jednym z najbardziej znanych jest kwas hialuronowy, ma on silne działanie nawilżające i wygładzające skórę, używany jest jako składnik kremów, maseczek, żeli lub jako samodzielny preparat do zabiegów mezoterapii igłowej, mikro igłowej lub podobnych. Używa się go również w medycynie estetycznej jako zamiennika botoksu.

    Równie znanym i uniwersalnym preparatem jest kolagen, oprócz typowo kosmetycznego aplikowania na powierzchnię skóry, jest stosowany również w formie tabletek, dzięki czemu efekty się kumulują. Kolejny, koenzym Q10 zna chyba każda kobieta, nie ma potrzeby go omawiać. Koniecznie trzeba wspomnieć o jeszcze jednym ważnym aspekcie nowoczesnej kosmetyki – aparatura kosmetyczna. Rozwiązania wynalezione na potrzeby podboju kosmosu jak np.: lasery czy RF (radio frequency) spotykamy teraz w gabinetach kosmetycznych i nie jest to ewenement, ale codzienność. Któż nie słyszał o epilacji laserowej czy zamykaniu naczynek? Spadek cen umożliwił swobodny dostęp szerokiej rzeszy klientek. A co przyniosą nam następne lata?

Dzienne archiwum: Maj 11, 2016

Uroda u kosmetyczki

Uroda może być bardzo szybko poprawiona, jeżeli trafimy na bardzo dobrą kosmetyczkę. Co to jednak oznacza w praktyce? Chodzi oczywiście o to, aby kontaktować się z takimi doświadczonymi specjalistami, którzy mają bardzo duże doświadczenie w zakresie poprawiania wyglądu wielu osób. Kobiety czy panowie, starają się przecież w bardzo wielu przypadkach w wyszukiwać jakieś interesujące rozwiązania dotyczące swojego wyglądu. Czasami nie pamiętamy też tutaj o tym, że mamy całą masą rozmaitych ciekawych ofert dostępnych w internecie. Kontaktowanie się ze specjalistami oraz rozmaitymi punktami usługowymi zawsze polegać będzie w pierwszej kolejności na wyszukaniu takiego numeru telefonu w książce telefonicznej albo właśnie w przestrzeni internetowej. Wówczas już wiemy ilu specjalistów jest zlokalizowanych na terenie naszego osiedla, albo na terenie naszej aglomeracji i możemy przystąpić do działania. Bez tego właściwie nie można całej ruszyć z miejsca jeśli chcemy sobie poprawić swój wygląd. Ten ostatni zresztą ważny jest dla każdego z nas.

Polls

How Is My Site?

View Results

Loading ... Loading ...

Najnowsze komentarze