Kalendarz
Kosmetyka dla urody
    Piękna, gładka, pozbawiona zmarszczek i pryszczy, młodo wyglądająca twarz to marzenie każdej kobiety. Aby osiągnąć taki ideał kobiecej urody powstał ogromny przemysł kosmetyczny, w chwili obecnej jest to trzeci pod względem wielkości obrotów sektor gospodarczy, wyprzedza go tylko produkcja żywności i farmacja. Ogromne ośrodki badawcze zatrudniające najlepszych naukowców konkurują ze sobą w celu zadowolenia coraz bardziej wymagających klientek. Uroda jest najważniejsza! Do produkcji używa się zaawansowanych komponentów pozyskiwanych tradycyjnie z ziół, minerałów i odzwierzęcych składników, ale coraz częściej wykorzystywane są najnowsze technologie –genetyka i nanotechnika. Od pewnego czasu dynamicznie rozwija się rynek kosmetyków dla mężczyzn. To już nie tylko mydło, szampon i pianka do golenia, ale całe, rozbudowane i kompleksowe linie produktów. Dzięki dużej konkurencji w ostatnich latach na rynku pokazały się nowe, faktycznie działające produkty kosmetyczne. Jest to już szeroka gama nowoczesnych preparatów. Jednym z najbardziej znanych jest kwas hialuronowy, ma on silne działanie nawilżające i wygładzające skórę, używany jest jako składnik kremów, maseczek, żeli lub jako samodzielny preparat do zabiegów mezoterapii igłowej, mikro igłowej lub podobnych. Używa się go również w medycynie estetycznej jako zamiennika botoksu.

    Równie znanym i uniwersalnym preparatem jest kolagen, oprócz typowo kosmetycznego aplikowania na powierzchnię skóry, jest stosowany również w formie tabletek, dzięki czemu efekty się kumulują. Kolejny, koenzym Q10 zna chyba każda kobieta, nie ma potrzeby go omawiać. Koniecznie trzeba wspomnieć o jeszcze jednym ważnym aspekcie nowoczesnej kosmetyki – aparatura kosmetyczna. Rozwiązania wynalezione na potrzeby podboju kosmosu jak np.: lasery czy RF (radio frequency) spotykamy teraz w gabinetach kosmetycznych i nie jest to ewenement, ale codzienność. Któż nie słyszał o epilacji laserowej czy zamykaniu naczynek? Spadek cen umożliwił swobodny dostęp szerokiej rzeszy klientek. A co przyniosą nam następne lata?

Dzienne archiwum: Maj 6, 2016

Niedrogie kosmetyki

image Gdzie kupić jakieś tanie kosmetyki? Takie pytania zawsze sobie zadajemy wszyscy, gdy okazuje się, że mamy coraz mniej pieniędzy na takie wydatki co miesiąc. Z reguły wszyscy będziemy już narzekać na to, że mamy za mało pieniędzy i każdy stara się więc pracować coraz więcej. Na szczęście jednak salonów kosmetycznych albo podobnych punktów usługowych będzie przybywać stale w naszym kraju co oznacza, że będą się obniżać tutaj ceny za takie usługi. Jest to mechanizm przecież bardzo prosty. Konkurencja, która jest coraz większa i musi wymuszać spadki cen, ponieważ każdy chce przyciągnąć do siebie największą ilość klientów. Jest to, więc też bardzo pozytywne zjawisko dla wszystkich polskich konsumentów. Można już za niedużą kwotę znaleźć sobie jakiś salon masażu albo też usługi dotyczące poprawienia wyglądu naszej skóry nad całym ciele. Ponadto w kwestii urody możemy też znaleźć bardzo wielu trenerów czy też może dietetyków, którzy także mogą być tam bardzo przydatni w takich w okolicznościach.

Polls

How Is My Site?

View Results

Loading ... Loading ...

Najnowsze komentarze