Kalendarz
Kosmetyka dla urody
    Piękna, gładka, pozbawiona zmarszczek i pryszczy, młodo wyglądająca twarz to marzenie każdej kobiety. Aby osiągnąć taki ideał kobiecej urody powstał ogromny przemysł kosmetyczny, w chwili obecnej jest to trzeci pod względem wielkości obrotów sektor gospodarczy, wyprzedza go tylko produkcja żywności i farmacja. Ogromne ośrodki badawcze zatrudniające najlepszych naukowców konkurują ze sobą w celu zadowolenia coraz bardziej wymagających klientek. Uroda jest najważniejsza! Do produkcji używa się zaawansowanych komponentów pozyskiwanych tradycyjnie z ziół, minerałów i odzwierzęcych składników, ale coraz częściej wykorzystywane są najnowsze technologie –genetyka i nanotechnika. Od pewnego czasu dynamicznie rozwija się rynek kosmetyków dla mężczyzn. To już nie tylko mydło, szampon i pianka do golenia, ale całe, rozbudowane i kompleksowe linie produktów. Dzięki dużej konkurencji w ostatnich latach na rynku pokazały się nowe, faktycznie działające produkty kosmetyczne. Jest to już szeroka gama nowoczesnych preparatów. Jednym z najbardziej znanych jest kwas hialuronowy, ma on silne działanie nawilżające i wygładzające skórę, używany jest jako składnik kremów, maseczek, żeli lub jako samodzielny preparat do zabiegów mezoterapii igłowej, mikro igłowej lub podobnych. Używa się go również w medycynie estetycznej jako zamiennika botoksu.

    Równie znanym i uniwersalnym preparatem jest kolagen, oprócz typowo kosmetycznego aplikowania na powierzchnię skóry, jest stosowany również w formie tabletek, dzięki czemu efekty się kumulują. Kolejny, koenzym Q10 zna chyba każda kobieta, nie ma potrzeby go omawiać. Koniecznie trzeba wspomnieć o jeszcze jednym ważnym aspekcie nowoczesnej kosmetyki – aparatura kosmetyczna. Rozwiązania wynalezione na potrzeby podboju kosmosu jak np.: lasery czy RF (radio frequency) spotykamy teraz w gabinetach kosmetycznych i nie jest to ewenement, ale codzienność. Któż nie słyszał o epilacji laserowej czy zamykaniu naczynek? Spadek cen umożliwił swobodny dostęp szerokiej rzeszy klientek. A co przyniosą nam następne lata?

Dzienne archiwum: Kwiecień 6, 2016

Uroda na zawołanie

image Co nam jest potrzebne współcześnie aby się rzeczywiście poczuć atrakcyjnie? Na pewno chodzi tu o wszelkie dodatku do naszego ubioru ale też absolutnie nie można zapominać o czynnikach takich jak na przykład różne interesujące kosmetyki. Troszczenie się o własną skórę jest już po prostu warunkiem koniecznym do tego aby mieć jak najlepszy wizaż. Mamy wszyscy w końcu dojście natychmiastowe do mnóstwa fascynujących wariantów w tej sferze i na pewno będzie można znaleźć coś interesującego w kosmetyce. Maści i kremy czy też rozmaite zabiegi mamy wiele opcji do wyboru i na pewno szybko będzie można tu zadecydować się na coś bardzo istotnego. Czasami mamy też przecież wielu fachowców działających w sieci jacy mogą nam doradzić jak powinno się dbać o urodę. Nawet dziecko na przykład już wie, że trzeba tu też regularnie ćwiczyć jakąś dyscyplinę sportową albo też stosować jakąś najlepszą dietę. To będzie wyzwanie dla nas wszystkich. Konsumenci powinni tutaj być otwarci na wszelkie najważniejsze propozycje.

Polls

How Is My Site?

View Results

Loading ... Loading ...

Najnowsze komentarze