Kalendarz
Kosmetyka dla urody
    Piękna, gładka, pozbawiona zmarszczek i pryszczy, młodo wyglądająca twarz to marzenie każdej kobiety. Aby osiągnąć taki ideał kobiecej urody powstał ogromny przemysł kosmetyczny, w chwili obecnej jest to trzeci pod względem wielkości obrotów sektor gospodarczy, wyprzedza go tylko produkcja żywności i farmacja. Ogromne ośrodki badawcze zatrudniające najlepszych naukowców konkurują ze sobą w celu zadowolenia coraz bardziej wymagających klientek. Uroda jest najważniejsza! Do produkcji używa się zaawansowanych komponentów pozyskiwanych tradycyjnie z ziół, minerałów i odzwierzęcych składników, ale coraz częściej wykorzystywane są najnowsze technologie –genetyka i nanotechnika. Od pewnego czasu dynamicznie rozwija się rynek kosmetyków dla mężczyzn. To już nie tylko mydło, szampon i pianka do golenia, ale całe, rozbudowane i kompleksowe linie produktów. Dzięki dużej konkurencji w ostatnich latach na rynku pokazały się nowe, faktycznie działające produkty kosmetyczne. Jest to już szeroka gama nowoczesnych preparatów. Jednym z najbardziej znanych jest kwas hialuronowy, ma on silne działanie nawilżające i wygładzające skórę, używany jest jako składnik kremów, maseczek, żeli lub jako samodzielny preparat do zabiegów mezoterapii igłowej, mikro igłowej lub podobnych. Używa się go również w medycynie estetycznej jako zamiennika botoksu.

    Równie znanym i uniwersalnym preparatem jest kolagen, oprócz typowo kosmetycznego aplikowania na powierzchnię skóry, jest stosowany również w formie tabletek, dzięki czemu efekty się kumulują. Kolejny, koenzym Q10 zna chyba każda kobieta, nie ma potrzeby go omawiać. Koniecznie trzeba wspomnieć o jeszcze jednym ważnym aspekcie nowoczesnej kosmetyki – aparatura kosmetyczna. Rozwiązania wynalezione na potrzeby podboju kosmosu jak np.: lasery czy RF (radio frequency) spotykamy teraz w gabinetach kosmetycznych i nie jest to ewenement, ale codzienność. Któż nie słyszał o epilacji laserowej czy zamykaniu naczynek? Spadek cen umożliwił swobodny dostęp szerokiej rzeszy klientek. A co przyniosą nam następne lata?

Dzienne archiwum: Kwiecień 4, 2016

Uroda kobiet

Kobiety zawsze znacznie bardziej będą się starały o poprawianie swojej urody. Jest to oczywiście absolutnie zrozumiałe i nie powinno nas dziwić. Trzeba w końcu starać się jak najczęściej o wszelkie najważniejsze czynniki dotyczące naszej estetyku. Skóra, paznokcie i włosy to będą więc czynniki poddawane nieustannej kontroli przez wszystkie obecne na terenie danego miasta kosmetyczki. Nie bez powodu przecież współcześnie tak dynamicznie będą działać rozmaite punkty usługowe zajmujące się ofertami kosmetycznymi. O urodę trzeba jednak starać się regularnie i najlepiej jest tu sobie ustalić jakieś stałe wizyty w takim albo innym punkcie usługowym. Wówczas dopiero wiadomo, że można otrzymać najlepsze oferty ponieważ będziemy po prostu na czasie. Jak wiemy mnóstwo jest interesujących ofert w miejscach takich jak SPA albo podobnych ale nie zawsze są też one dla nas wskazane. Jeśli ktoś na przykład ma jakieś większe albo mniejsze problemy z kręgosłupem to w końcu może mieć sporo kłopotów ze swoją postawą. Dlatego konieczne są konsultacje z masażystą.

Polls

How Is My Site?

View Results

Loading ... Loading ...

Najnowsze komentarze